› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych tras wycieczek, czasu ich trwania, cennika lub innych kwestii związanych z pobytem w Krakowie i Małopolsce.

Zamówienia na usługę przewodnicką najlepiej składać drogą mailową. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub skorzystanie z podanego adresu e-mail. W odpowiedzi dostaną Państwo proponowany program zwiedzania wraz z kosztami oraz potwierdzenie przyjęcia rezerwacji.

Zachęcamy także do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytaniania - są one dostępne tutaj

e-mail: info@zwiedzanie-krakowa.pl
telefon: +48 609 586 911

Galicja Biuro Usług Turystycznych
Alicja Natkaniec
z siedzibą w Krakowie, przy ul. Salwatorskiej 11a/7

* Email:
* Imie i nazwisko:
Miejscowość:
Telefon:

Treść wiadomości:
* - pola obowiązkowe