› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Kraków dla Fotografików

Od czerwca 2012 roku ruszamy ze specjalną ofertą dla amatorów fotografii. Dwa razy w miesiącu będziemy organizować dla Państwa fotospacery po Krakowie i okolicach. Chyba żadne inne miasto w Polsce nie nadaje się do tego lepiej niż Kraków!

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane fotografią, młodzież, studentów, kółka fotograficzne, a także tych, którzy chcą poznać nasze miasto z nieco innej, nietypowej strony - z aparatem fotograficznym w dłoni.
 
Warsztaty poprowadzi nasza sympatyczna i piękna przewodniczka oraz fotografik w jednej osobie, Elżbieta Czyż. Podczas wycieczki nie tylko dowiedzą się Państwo sporo o Krakowie, ale przećwiczą podstawowe tematy fotograficzne, takie jak zdjęcia zabytków i architektury, fotografię portretową, czy inscenizowaną.
 
Fotospacery to popularna w innych krajach forma zwiedzania - podczas wycieczki robią Państwo zdjęcia pod opieką fotografika-profesjonalisty, ale oglądają także zakątki zwykle niedostępne dla zwykłego turysty - zaniedbane podwórka, trudniej dostępne punkty widokowe, a także miejsca atrakcyjne wizualnie, ale oddalone od utartych ścieżek Drogi Królewskiej, czy Kazimierza. Niewątpliwym plusem jest prowadzenie spaceru przez licencjonowanego przewodnika, który odpowie na wszystkie pytania, ale też przybliży historię fotografowanych obiektów.
 
Cena całodniowych warsztatów fotograficznych wynosi 169 zł od osoby. Dla młodzieży i studentów proponujemy zniżkę - koszt wynosi 139 zł.
 
Tylko do końca czerwca w dwóch podanych poniżej terminach mają Państwo okazję do uczestnictwa w warsztatach całodniowych za 99 zł, a uczniowie i studenci za 79 zł.
 
Wycieczki odbywają się w grupach 10-osobowych. Ponieważ liczba osób w grupie jest ograniczona, bardzo prosimy wszystkich chętnych kontakt z naszym biurem.
 
Nasze biuro prowadzi także warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się osobno do nas większych grup zorganizowanych. Dla takich grup proponujemy atrakcyjne zniżki.