› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Kraków dla Rodzin

Zwiedzanie Krakowa w gronie rodzinnym może być niezwykłą, zbliżającą i pełną radości przygodą. Odpowiednio zaplanowany wyjazd, praktyczne rady uzyskane z wiarygodnego źródła pozwolą na spokojne i bezstresowe spotkanie z naszym miastem.

Często do Krakowa przyjeżdżają rodziny z dziećmi. Zwykle chcą zwiedzić nasze miasto bez pośpiechu, z przewodnikiem elastycznym, otwartym i ciepłym, który przekazywałby wiedzę adekwatnie do wieku i zainteresowań uczestników.
 
Dla Rodzin z dziećmi tworzymy indywidualne programy zwiedzania. Oprócz najważniejszych obiektów, które każdy turysta będący w Krakowie powinien zobaczyć, pokazujemy także miejsca odpowiednie dla Rodzin z dziećmi – ogrody doświadczeń, parki, interaktywne muzea, gdzie dzieci mogą się wyszaleć, a Rodzice odpocząć.
 
Służymy także radą jeśli chodzi o atrakcje kulturalne dla najmłodszych, bieżące programy i lekcje muzealne, czy restauracje przystosowane do obsługi najmłodszych. W sezonie turystycznym (od kwietnia do października) oferta Krakowa dla Rodzin z dziećmi jest przebogata - dla najmłodszych organizowane są m. in. pokazy turniejów rycerskich, interaktywne zwiedzanie szlakiem legend, czy lekcje muzealne.
 
Jeśli dzieci są wystarczająco duże, można zostawić je pod opieką przewodnika. Rodzice mogą w tym czasie odpocząć i poznać Kraków od innej nieco strony. Zwiedzanie zwykle jest interaktywne, a jego częścią są konkursy z nagrodami utrwalające podstawowe informacje na temat naszego miasta.
 
Rodziny mogą skorzystać także z ulg przy kupowaniu biletów wstępu do najważniejszych muzeów i obiektów sakralnych. Informacje na temat zniżek na przejazdy komunikacją miejską oraz bieżących festiwali i imprez kulturalnych przygotowywanych dla najmłodszych mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Miasta Krakowa czyli tutaj.
 
Gry i zagadki związane z Krakowem i utrwalające zdobyte podczas wycieczki informacje dostępne są tutaj.
 
Dla Rodzin z dziećmi oferujemy 10-15% zniżki na usługę przewodnicką zamówioną w naszym biurze. Cennik usług przewodnickich uzależniony od czasu zwiedzania dostępny jest tutaj.
 
Serdecznie zapraszamy!