› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Kraków dla turystów indywidualnych

Bardzo często do Krakowa przyjeżdżają niewielkie grupy znajomych, rodziny, czy turyści indywidualni. Chcieliby zwiedzić miasto z przewodnikiem, jednak koszty jego wynajęcia są poza ich zasięgiem finansowym.

Nasze Biuro postanowiło wyjść naprzeciw takim potrzebom. W związku z tym każdego roku zapraszamy turystów indywidualnych, ale i mieszkańców Krakowa do zwiedzania miasta w tzw. turach. Są to grupy składające się z turystów indywidualnych, a liczba osób w takiej grupie nie przekracza 25.

W każdą sobotę - od 1 kwietnia do 31 października zapraszamy Państwa na zwiedzanie Starego Miasta. Wycieczka rozpoczyna się przy Bramie Floriańskiej i Barbakanie o godzinie 14.00, tam będzie czekać na Państwa przewodnik po Krakowie.
 
Z kolei w każdą niedzielę o godzinie 11.00 oferujemy zwiedzanie Kazimierza żydowskiego. Licencjonowany przewodnik po Krakowie będzie czekać na Państwa przy ul. Szerokiej, pod Synagogą Starą.
 
Obydwie wycieczki trwają około 2,5 godziny i obsługują je licencjonowani, sympatyczni przewodnicy z Biura Przewodnickiego Galicja.
 
Bilet na taką wycieczkę kosztuje 25 zł od osoby. Studenci, emeryci, renciści mogą liczyć na zniżki. Bilet podwójny dla pary kosztuje 40 zł.
 
W cenę nie są wliczone bilety wstępu - w przypadku zwiedzania Starego Miasta proponujemy jednak wejść do Kościoła Mariackiego (bilety po 5 i 10 zł), w przypadku zwiedzania Kazimierza - do jednej z synagog (bilety po 3 i 5 zł). Szczegóły programu zwiedzania Starego Miasta dostępne są tutaj natomiast Kazimierza tutaj.
 
Ponieważ liczba osób w grupie jest ograniczona, bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy i skontaktowanie się z nami w celu zarezerwowania biletu.
 
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą o Krakowie dowiedzieć się więcej niż z tradycyjnych, papierowych przewodników lub nie zawsze wiarygodnych źródeł internetowych!