› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Rejsy po Wiśle

W ostatnich latach rejsy po Wiśle stały się jedną z głównych podwawelskich atrakcji. Na tzw. zakolu Wisły pod Wzgórzem Wawelskim każdego roku pojawia się coraz więcej przystani oferujących wycieczki krótkie, półgodzinne, aż do wielogodzinnych (na przykład do Tyńca, gdzie podczas przerwy zwiedza się Opactwo Benedyktynów). Jest więc bardzo wiele opcji do wyboru.

Wybór ten dotyczy nie tylko czasu zwiedzania, ale i tzw. jednostki pływającej. Po Wiśle pływają większe, kilkudziesięcioosobowe statki, ale i romantyczne gondole, katamarany, tramwaje wodne. Turyści indywidualni mogą nawet wypożyczyć rowery wodne.

Ze względu na niesamowitą różnorodność oferty rejsów, prosimy o kontakt  z naszym biurem w celu omówienia najbardziej korzystnej i atrakcyjnej oferty dla Państwa grupy.

Poniżej podajemy jednakże przykładowe ceny za rejsy po Wiśle:

 • wynajęcie gondoli na godzinny rejs (dla ok. 14 osób) - 300 zł
 • bilet normalny na godzinny rejs statkiem po Wiśle - 14 zł
 • wynajęcie statku dla ok. 60 osób - 900 zł

To oczywiście jedynie wycinek oferty. Jeśli mają Państwo jakiekowiek dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.