› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Tłumaczenia pisemne

Poza usługami przewodnickimi oferujemy również tłumaczenia pisemne tekstów o tematyce ogólnej oraz specjalistycznej.

Nasza podstawowa oferta obejmuje tłumaczenia z języka angielskiego. Współpracujemy również z tłumaczami języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego oraz innych języków europejskich.
 
Specjalizujemy się w tłumaczeniach związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżowaniem. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie tłumaczeń z różnorodnych dziedzin, m.in. z ekonomii, psychologii, socjologii, religii, filozofii, medycyny oraz kryminologii. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, w tym tłumaczenia stron internetowych, tekstów reklamowych (broszur, ulotek), artykułów naukowych, referatów, prac naukowych i naukowo-technicznych, tekstów administracyjnych i prawnych oraz dokumentów o różnej tematyce.
 
Obok tłumaczeń wykonujemy usługi korekty przetłumaczonego tekstu oraz, nieodpłatnie, (dla tekstów dostarczonych w formie elektronicznej umożliwiającej edycję, np. .doc, .rtf, .odt) pełną edycję tekstowo-graficzną tłumaczonych tekstów zgodnie z formą oryginału lub konkretnym zamówieniem Klienta.
 
Wszyscy nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie praktyczne. Każdy z nich specjalizuje się w określonej dziedzinie tematycznej, gwarantując tym samym dokładność i rzetelność dokonywanego przekładu. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość i profesjonalizm wykonywanych tłumaczeń.
 
Ceny tłumaczeń ustalane są indywidualnie w zależności od ilości tekstu, jego typu i tematyki, języka oraz czasu realizacji zlecenia.
 
Przykładowy cennik usług translatorskich w języku angielskim znajdą Państwo tutaj. Ostateczna wycena tłumaczenia wymaga uprzedniego kontaktu z naszym Biurem.