› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Tłumaczenia ustne

Oferta naszej firmy obejmuje również tłumaczenia ustne podczas wycieczek turystycznych, spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji oraz wszelkiego rodzaju spotkań wymagających profesjonalnego przekładu z języka polskiego lub na język polski.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych konsekutywnych z języka angielskiego. Współpracujemy również z tłumaczami języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego oraz innych języków europejskich.
 
Wszyscy nasi tłumacze posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie praktyczne. Każdy z nich specjalizuje się w określonej dziedzinie tematycznej, gwarantując tym samym dokładność i rzetelność dokonywanego przekładu. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych usług.
 
Ceny tłumaczeń ustalane są indywidualnie zależnie od długości tłumaczenia ustnego, języka oraz czasu realizacji zlecenia. Wycena tłumaczenia wymaga uprzedniego kontaktu z naszą firmą, przykładowe ceny podane są tutaj.