› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Transport

Nasze biuro na stałe współpracuje z firmami transportowymi, posiadającymi niezbędne certyfikaty i licencje uprawniające do przewozu turystów. W związku z tym gwarantujemy Państwu bezpieczny i komfortowy transport w dowolne miejsce. 

W związku z prowadzoną przez nas działalnością turystyczną organizujemy przede wszystkim:

 • usługi transportowe w samym Krakowie podczas zwiedzania miasta
 • transfery lotniskowe (Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice) 
 • przewóz turystów do najważniejszych atrakcji Województwa Małopolskiego (m.in. Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau, Zakopane)
 • przewóz do atrakcji turystycznych poza Małopolską (m.in. Częstochowa, Warszawa itd.)

Zaprzyjaźnione z nami firmy transportowe dysponują pojazdami dostosowanymi do ilości osób w grupie: autobusami, minibusami oraz samochodami osobowymi o wysokim standardzie. 

Na życzenie klientów gościom towarzyszyć mogą wykwalifikowani piloci i przewodnicy posługujący się wieloma językami europejskimi.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę oraz cennik usług transportowych.