› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Warsztaty edukacyjne

Wśród bogatej oferty zwiedzania Krakowa i Małopolski proponujemy tematyczne warsztaty edukacyjne oraz lekcje muzealne dla dzieci i młodzieży szkolnej towarzyszące wycieczkom po najbardziej znanych miejscach naszego miasta i regionu.

Tematyka warsztatów jest zróżnicowana i skierowana na potrzeby konkretnej grupy zwiedzających, najczęściej jednak dotyczy szeroko pojętej znajomości Krakowa oraz regionu Małopolski, jego historii, geografii, kultury i sztuki.

Z nami uczniowie w ciekawy sposób zapoznają się z dziejami Krakowa i okolic, poznają wiele faktów historycznych dotyczących naszego miasta, jak również legend i mitów krakowskich, dowiedzą się o najważniejszych artystach pochodzących z Krakowa i Małopolski oraz dziełach sztuki eksponowanych w krakowskich muzeach.

Specjalizujemy się w warsztatach o tematyce żydowskiej, organizowanych zarówno podczas zwiedzania żydowskich dzielnic Kazimierza i Podgórza, jak również, na życzenie grupy, w szkole lub na uczelni. Warsztaty żydowskie polecamy szczególnie nauczycielom i uczniom jako wstęp do zagadnienia Holocaustu i historii II wojny światowej.

Uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt.