› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

Poznaj Małopolskę

Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są fascynujące - tutaj zwiedzisz średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli, zrelaksujesz się w parkach narodowych i poznasz historię dawnej wielokulturowej społeczności.

W Małopolsce wiele jest bardzo popularnych miejsc tłumnie odwiedzanych przez polskich i zagranicznych turystów. To choćby Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau, Zakopane. Warto jednak czasem oddalić się od tych zatłoczonych miejsc i odkryć mniej uczęszczane, a ciekawe i urokliwe zakątki regionu.
 
Wielu turystów podczas pobytu w Małopolsce odwiedza parki narodowe. Jest ich aż sześć – Ojców z dwoma średniowiecznymi zamkami i niesamowitymi wapiennymi skałkami, majestatyczne Tatry, piękne Pieniny z przełomem Dunajca, urokliwe Gorce, Babia, czy nieczęsto uczęszczany i szerzej nieznany (a szkoda) Magurski Park Narodowy. 
 
Województwo Małopolskie słynie także ze Szlaku Architektury Drewnianej. W sumie w regionie jest kilkaset zabytkowych, drewnianych obiektów. Kilka z nich zostało wpisanych na listę zabytków UNESCO, m.in. unikatowy w skali europejskiej gotycki kościółek w Dębnie Podhalańskim.
 
Ponieważ przed II wojną światową Małopolska i Podkarpacie były jednym  z najbardziej wielokulturowych regionów Europy, wycieczki po Małopolsce obejmują również szlak kultury żydowskiej i szlak kultury łemkowskiej.
 
Dla zainteresowanych tą tematyką rozszerzamy nasze wycieczki o wybrane miejsca na Podkarpaciu.
 
Szczegółowe opisy tych tras oraz oferty zwiedzania znajdą Państwo tutaj.