› Kontakt   

  Polecamy

 • Najpopularniejsze wycieczki po Krakowie
  Wybierasz się do Krakowa po raz pierwszy? Jesteś nauczycielem i przyjeżdżasz do Krakowa z grupą szkolną? Sprawdź miejsca, które trzeba odwiedzić!
 • Przewodnik po Krakowie dla grup szkolnych
  Prowadzimy wycieczki angażując uczniów - rozmawiamy, zadajemy pytania, pokazujemy zdjęcia, organizujemy quizy, gry miejskie i konkursy. Komunikatywny i uśmiechnięty przewodnik po Krakowie to podstawa!
 • Krakowskie muzea
  Od kilku lat w Krakowie działają dwa fantastyczne, multimedialne muzea cieszące się ogromnym zainteresowaniem turystów - Podziemia Rynku i Fabryka Schindlera. Zapraszamy do poznania tych ekspozycji z przewodnikiem po Krakowie!
 • Poznaj Małopolskę
  Małopolska to nie tylko Kraków! Okolice stolicy regionu są zachwycające. Zwiedzisz tu średniowieczne miasta, zabytkowe kopalnie soli i parki narodowe, a także poznasz fascynującą historię dawnej wielokulturowej społeczności.

  Zwiedzanie meleksami

Dla turystów, którzy chcieliby poznać Kraków, jednakże kilkugodzinny spacer jest perspektywą zbyt męczącą, proponujemy wygodną formę zwiedzania meleksami.

Są to ekologiczne, niewielkie pojazdy z napędem elektrycznym. Można poruszać się nimi niemal po całym Starym Mieście (jednak z wyłączeniem Rynku Głównego i Wzgórza Wawelskiego). Cena wynajęcia takiego pojazdu uzależniona jest od liczby osób zamawiających oraz czasu zwiedzania.

Podczas wycieczki mają Państwo wybór - albo system audioguide, czyli nagrane, podstawowe informacje o mijanych na trasie obiektach, albo wynajęcie przewodnika, który podczas przejazdu po Starym Mieście będzie opowiadał Państwu o Krakowie.

Dla większych grup zorganizowanych, które chcą zwiedzać miasto meleksami, ale potrzebują większą ich ilość proponujemy wypożyczenie tzw. systemu audio - czyli mikrofonu dla przewodnika i słuchawek dla uczestników. Wiąże się to z dodatkowym kosztem 5 zł od osoby.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.